Bielawa

Bielawa. Szkoła Podstawowa nr 7 będzie jak nowa

Nowa elewacja szkołyJuż wkrótce Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie zyska piękny wygląd. Od kilku tygodni wykonywana jest bowiem nowa elewacja wraz z ociepleniem. Przeprowadzenie inwestycji jest możliwe dzięki zdobytym środkom z budżetu państwa w wysokości pół miliona złotych. Całość prac została wyceniona na około 650 tys. złotych, więc miasto wyłoży z własnych pieniędzy zaledwie 150 tys.

Nowa  elewacja szkołyJuż wkrótce Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie zyska piękny wygląd. Od kilku tygodni wykonywana jest bowiem nowa elewacja wraz z ociepleniem. Przeprowadzenie inwestycji jest możliwe dzięki zdobytym środkom z budżetu państwa w wysokości pół miliona złotych. Całość prac została wyceniona na około 650 tys. złotych, więc miasto wyłoży z własnych pieniędzy zaledwie 150 tys.

W tej chwili prace modernizacyjne trwają na ścianach budynku od strony boiska sportowego. W  najbliższym czasie przeniosą się one na część frontową. Kolorystyka elewacji nawiązuje do sąsiedniego Przedszkola Publicznego nr 2, więc po zakończeniu prac budynki te stworzą ładnie wyglądający kompleks edukacyjny.

Jednocześnie w Szkole Podstawowej nr 7 odbywa się m.in. wymiana dachu i części oświetlenia. Przed dwoma laty nastąpiła wymiana wszystkich okien, a miasto już planuje budowę na terenie szkoły nowego
boiska sportowego.

27 listopada 2010

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *