Aktualności, Dzierżoniów

Centrala 57 wystąpi podczas finału WOŚP w Dzierżoniowie

W najbliższą niedzielę zespół Centrala 57 zagra koncert podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 16:00.

Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie wystąpi dobrze znany na Dolnym Śląsku pop – rockowy zespół Centrala 57. Dzierżoniowska publiczność miała okazję poznać charyzmatyczne trio podczas ubiegłorocznego koncertu w ramach poprzedniego finału imprezy. Podczas niedzielnego koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu – “Małe miasteczka” , “Mamy siebie”, a także najnowsze kompozycje z bogatego repertuaru zespołu. – Bardzo miło wspominam ubiegłoroczny koncert w ramach 25. finału WOŚP na rynku w Dzierżoniowie. Publiczność była wspaniała i mam nadzieję, że podczas niedzielnego koncertu również będzie się z nami doskonale bawić. – mówi Paweł Tur – założyciel, gitarzysta i wokalista zespołu.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę (14.01.2018 r.) podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie o godzinie 16:00.

Nowości z życia zespołu można śledzić na fanpage’u Centrali 57  i oficjalnej stronie.

10 stycznia 2018

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *