Na sygnale, Ważne!

Dzierżoniowscy policjanci przejęli pół kilograma narkotyków

Policjanci z Dzierżoniowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wpadł, gdy przewoził narkotyki samochodem. Podczas kontroli funkcjonariusze w bagażniku pojazdu ujawnili blisko pół kilograma środków odurzających. Badanie wykazało, że jest to mefedron. Za naruszenie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyzna odpowie teraz przed sądem, a grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie zatrzymali mężczyznę posiadającego przy sobie blisko pół kilograma narkotyków.

Do zatrzymania doszło podczas kontroli drogowej na jednej z dróg powiatu. Kierowca w jej trakcie zachowywał się nerwowo, co nie uszło uwadze funkcjonariuszy i wzbudziło ich podejrzenia. Po chwili sprawdzając wnętrze bagażnika pojazdu policjanci ujawnili środki, których wygląd i sposób pakowania mógł wskazywać, że są to narkotyki.

Badanie i ważenie zabezpieczonych substancji potwierdziło, że jest to mefedron w ilości prawie pół kilograma.
29-letni mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu.

Za posiadanie narkotyków w znacznych ilościach odpowie on teraz przed sądem, a grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Dzierżoniów

22 listopada 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *