Aktualności, Dzierżoniów, Ważne!

GE Aviation Dzierżoniów ze Smokiem Publiczności

Światowy lider komponentów w projektowaniu i produkcji silników, komponentów samolotów komercyjnych i wojskowych, a także zintegrowanych systemów cyfrowych, elektrycznych i mechanicznych samolotów zdobył największe uznanie odwiedzających Dzierżoniowskie Prezentacje i zdobył Smoka Publiczności 2019.


GE Aviation kładzie nacisk na innowacyjność, zaawansowane technologie, ciągłe ulepszanie linii produktów w zakresie bezpieczeństwa lotów, oszczędności paliwa i redukcji hałasu. Zakład w Dzierżoniowie, do niedawna funkcjonujący pod nazwą Unison, specjalizuje się w produkcji i obróbce precyzyjnych części do silników samolotowych. Razem tworzymy przyszłość lotnictwa, z nami ludzie się wznoszą i bezpiecznie wracają do domów – to motto działającej w Dzierżoniowie firmy, która od dłuższego czasu angażuje się w życie lokalnej społeczności miasta i w akcje charytatywne.

Podczas tegorocznych prezentacji sprzedano 3541 kuponów konkursowych. 968 trafiło do stoiska GE Aviation, 378 do ELS Electrotechnika, a 329 do Fryzaw – artykuły fryzjersko-kosmetyczne.

źr.: Urząd Miasta w Dzierżoniowie

29 maja 2019

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *