Aktualności, Bielawa, Dzierżoniów, Sport

II miejsce policjanta z dzierżoniowskiej komendy w Bike Maraton Bielawa

Dzierżoniowski policjant ruchu drogowego st. asp. Sylwester Sordyl został srebrnym medalistą Bike Maraton Bielawa 2017. 22 lipca na trzech dystansach ścigało się ponad 1000 zawodników i zawodniczek z całego kraju i z zagranicy. Impreza po raz kolejny odbywała się na terenie ośrodka „Sudety” na malowniczym i funkcjonalnym terenie wokół bielawskiego zalewu, u podnóża Gór Sowich.

sylwek2

W sobotę 22 lipca odbyła się kolejna edycja Bike Maratonu w Bielawie. Tym razem na starcie pojawiło się ponad 1000 uczestników, którzy wystartowali z ośrodka „Sudety” by ścigać się po pięknych i idealnych do kolarstwa górskiego trasach w Górach Sowich.

Według zawodników trasy przygotowane były bardzo dobrze, a ich poziom z roku na rok jest coraz wyższy.

Miłośnicy dwóch kółek, którzy do Bielawy przyjechali z całego kraju, docenili walory Gór Sowich twierdząc, że są one idealne do uprawiania MTB.

St. asp. Sylwester Sordyl z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie w kategorii wiekowej M-4 zajął II miejsce na dystansie „Mega” 46km, gdzie suma przewyższeń  wynosiła 1600 metrów. Srebrny medalista pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, gdzie sprawuje funkcję specjalisty. Jego największą pasją jest właśnie rower. Kolarstwo uprawiał od najmłodszych lat.

źródło: KPP Dzierżoniów

sylwek1

28 lipca 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *