Aktualności, Polecamy, Sport

III Memoriał Oskara Plinty

W czwartek 31 sierpnia 2017 roku na boisku głównym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbędzie się III Memoriał Oskara Plinty, upamiętniający sylwetkę wybitnego sportowca, trenera oraz wspaniałego człowieka.

plakat 1

W turnieju uczestniczyć będą młodzi piłkarze z rocznika 2005, reprezentujący łącznie 8 zespołów m.in. z Lubina, Kępna czy Wałbrzycha.

Oficjalne otwarcie Memoriału zaplanowano na godzinę 9.00. Jednym z punktów ceremonii otwarcia będzie występ dziewcząt z grupy Cheerleaders Idź do Przodu. Pierwsze mecze zostaną rozegrane już o 9.30. Zespoły podzielono na 2 grupy, gdzie będą rywalizować systemem „każdy z każdym”. O 13.00 rozpoczną się mecze finałowe. Oficjalne zakończenie Memoriału oraz wręczenie nagród dla najlepszych drużyn i zawodników zaplanowano na godzinę 15.00.

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz UKS Lechia Dzierżoniów, a współfinansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020 oraz środków OZPN Wałbrzych i UKS Lechia Dzierżoniów.

źródło: OSiR Dzierżoniów

28 sierpnia 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *