Dzierżoniów, Ważne!

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car

Sieć Speed Car wyróżnia podejście do Klienta. Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji badanie techniczne pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. W ten sposób pokazujemy nasze zaangażowanie w tworzenie trwałych relacji z Klientami.

Zapewniamy spokój dbając o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu rejestracyjnego. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz system informatyczny  przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie poprzez dwa SMS-y, jeden pięć dni przed a drugi dwa dni przez zbliżającym się terminem badania technicznego Twojego pojazdu. Jeśli chcesz przystąpić do tej bezpłatnej usługi odwiedź naszą stronę: www.przypomnijoprzeglądzie.pl

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car jest doskonale znana kierowcom z wielu rejonów naszego kraju. W większych i mniejszych miejscowościach nasze logo jest synonimem pełnego profesjonalizmu, najwyższej klasy sprzętu i najlepszej obsługi. Większość naszych stacji jest otwarta w dogodnych dla Was godzinach pon-pt. 7-21 i 8-20 w sobotę, niektóre ze stacji są czynne także w niedzielę. Na naszych stacjach za usługi będziesz mógł zapłacić kartą. Szczegółowe informacje na speedcar.pl

Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta, nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co konkretnie powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.  Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach.

Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci stacji kontroli pojazdów  w Polsce. Speed Car pomimo obco brzmiącej nazwy jest w 100% polską firmą, która ma ambicję stania się jednym z symboli odpowiedzialnej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pojazdów na drogach oraz stałą edukację ich użytkowników, czyli naszych klientów. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić naszą stację, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminem przewidzianym na przegląd rejestracyjny pojazdu. Robimy to dlatego, abyś miał pewność, że jeździsz sprawnym autem.

Polskie prawo nakazuje, aby każdy pojazd mechaniczny przechodził okresowe badanie techniczne. Cena za tę usługę wszędzie jest taka sama, dlatego Speed Car chce się wyróżniać stałym podnoszeniem standardów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym dla wszystkich rodzajów pojazdów (również specjalistycznych i 4×4). Dla wygody naszych Klientów oferujemy także pełną diagnostykę układu jezdnego i hamulcowego mające bezpośredni wpływ na jakość i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

/artykuł sponsorowany/

22 listopada 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *