Kultura, Pieszyce

„Jesteś Bogiem” i „Pani z przedszkola” w kinie pod chmurką

Podczas trwającego dwa tygodnie głosowania osoby zainteresowane kinem plenerowym w Pieszycach miały okazję wybrać drugi tytuł filmu, który wspólnie obejrzymy w Parku Miejskim 5 sierpnia 2017 r. o godz. 21.30. Okazuje się, że największym zainteresowaniem i tym samym najwięcej lajków zebrał film „Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida.

KinoPleneroweNews

Blisko osiemdziesiąt osób wzięło udział w głosowaniu na film „Kina pod chmurką”. Głosujący mogli wybrać jeden spośród dziesięciu tytułów. Największym zainteresowaniem od samego początku cieszył się film z 2012 roku pt. „Jesteś Bogiem”, opowiadający historię trzech przyjaciół, Magika, Rahima i Fokusa, którzy założyli grupę Paktofonika. Nie podejrzewając wówczas, że ich utwory zmienią oblicze polskiego hip-hopu, stały się głosem młodego pokolenia.

Przypominamy, że podczas kina obejrzymy także film pt.”Pani z przedszkola”, jest to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina.
Zachęcamy zatem do spędzenia z nami sobotniej nocy w Parku Miejskim w Pieszycach. Zabierzcie ze sobą koce, leżaki, grille. Na miejscu będziecie mieli możliwość kupienia popcornu, coli, a także ciepłych przekąsek. Zapraszamy!

źródło: UMiG Pieszyce

21 lipca 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *