Aktualności, Bielawa

Maryla Rodowicz, Łzy, Piersi i MIG na tegorocznych Dniach Bielawy! (1-4 czerwca)

Tegoroczne 40., jubileuszowe Dni Bielawy odbędą się tradycyjnie w pierwszym tygodniu czerwca. W związku z tym, że 1 czerwca to Dzień Dziecka zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w czwartek do Parku Miejskiego na moc atrakcji, zabawy i dobrego humoru m.in. dmuchańce, zabawy animacyjne, konkursy, występy, a także wszystkie atrakcje Parku Miejskiego, a całość zakończy spektakl pn. Maniery Biedronki Lucynki w wykonaniu krakowskich aktorów. Piątek to tradycyjny dzień koncertu inaugurującego. Na jubileuszowe święto miasta piosenki Piotra Rubika zespół przygotował zespół Erato.

dnibielawy

Dwudniowy festyn odbędzie na jeziorze bielawskim, gdzie czekają dwie sceny, moc atrakcji dla dorosłych i dzieci łącznie z wielkim wesołym miasteczkiem. Sobotnią zabawę rozpocznie blok amatorskich zespołów artystycznych. Wieczorne koncerty to: zespół Łzy i Mryla Rodowicz.

Niedzielne popołudnie to kolejny Konkurs Fryzjerski dla Juniorów przygotowany przez Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie o puchar Burmistrza Bielawy organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych, zabawy i animacyjne dla dzieci, odsłonięcie ławeczki zaczytanych obok fontanny OWW Sudety („Ławeczka Zaczytanych”, powstała z okazji 70-lecia działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie).

Prezentacje estradowe rozpoczną formacje Studia Piosenki i Tańca Fart oraz Małe Poloneziaki ze Spółdzielczego Centrum Kultury. Na godzinę 17.30 przewidziano taneczny występ dziewczyn z Sara Music and Dance Show. Od godziny 19.00 natomiast „będzie się działo”, czyli zespoły: Piersi (Bałkanica), następnie Rewia Taneczna i rodzina Gwiazdowskich, czyli gwiazda disco polo – zespół Mig.

40. Dni Bielawy zakończy profesjonalny pokaz pirotechniczny. Wstęp jak zawsze wolny. Szczegóły na afiszach. Serdecznie zapraszamy!

źródło – UM Bielawa

29 maja 2017

O autorze

Kamila


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *