Aktualności, Dzierżoniów, Kultura, Ważne!, Zapowiedzi

Neonówka w Dzierżoniowie! [KONKURS]

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

„Żywot Mariana” – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Neonówka wystąpi w na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie 22 marca. Start o godzinie 17.30. Bilety są do nabycia w recepcji OSIR-u oraz na stronie www.biletowakasa.pl.

••• UWAGA, KONKURS! •••

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy podwójne zaproszenia na występ kabaretu Neonówka w Dzierżoniowie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: kto w programie kabaretu „Kazik sam w domu” grał dyrektora Spółdzielni Mieszkaniowej? Wyślij mail z odpowiedzią na adres tygodnik@dzierzoniowski.pl w tytule wpisując „KONKURS NEONÓWKA”. Zaproszenia dostanie pięć najszybszych osób (oczywiście z poprawnymi odpowiedziami).

Na Wasze wiadomości czekamy do 10 marca. Prosimy o dopisanie w treści e-maila: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Dane te będą do wiadomości redakcji celem skontaktowania się ze zwycięzcami!

21 stycznia 2019

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *