Sport, Ważne!

Nie zwolnić tempa

– Trzymać się planu, który sobie założyliśmy – tego potrzebujemy podczas kolejnej rundy Tarmac Masters 2019, która przed nami w weekend 15 i 16 czerwca – mówi Mariusz Brylski, kierowca rajdowy zespołu BS Rally Team. A jaki to plan? – Nie zwolnić tempa, które udało nam się osiągnąć w Czarnej Górze.

Fot.: BS Rally Team – Nie zwolnić tempa, które udało nam się osiągnąć w Czarnej Górze – tak w skrócie o swoim planie mówią Mariusz i Sławek

Przed Mariuszem Brylskim i Sławomirem Szpotem (Honda Civic) bardzo trudne zadanie, bowiem trasy w Mirsku i okolicach, gdzie odbędzie się trzecia runda tegorocznych „asfaltowych mistrzostw”, zapowiadają się niezwykle wymagająco. W połączeniu z szybkimi zawodnikami i wysoką frekwencją w klasie TM3, zapowiada się prawdziwy rajdowy spektakl. A jest o co walczyć, bowiem nasza załoga zajmuje trzecie miejsce w swojej klasie w klasyfikacji sezonu (Mariusz i Sławek nie wystartowali w pierwszym rajdzie).

Start honorowy i meta zawodów zlokalizowane będą w mirskim rynku, skąd zawodnicy wyruszą w sobotę wieczorem. W niedzielę załogi zmierzą się na 6 odcinkach specjalnych o łącznej długości 32,1 km. – Muszę przyznać, że nieco intrygujące są nazwy odcinków specjalnych – Kłopocik oraz Szopa. Mamy nadzieję, że i jednego i drugiego uda nam się uniknąć podczas naszego startu – przyznaje z uśmiechem pilot Sławomir Szpot. – Tak czy inaczej przed nami walka o każdą sekundę i postaramy się do tego solidnie przyłożyć.

Wyniki rajdu poznamy w niedzielę około godziny 17:00. Możecie je także śledzić na bieżąco na stronie internetowej www.wyniki.live.
Trzymajcie za nas kciuki.

Pozdrawiamy, BS Rally Team

10 czerwca 2019

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *