Niemcza

Niemcza. Fundusze dla biblioteki

Nowe książki w biblioteceStaraniem dyrektorki Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemczy Danuty Wakulik, po raz kolejny nasza biblioteka pozyskała fundusze na zakup nowych książek.

Nowe  książki w biblioteceStaraniem dyrektorki Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemczy Danuty Wakulik, po raz kolejny nasza biblioteka pozyskała fundusze na zakup nowych książek.

W tym roku poprzez uczestnictwo w Programie Biblioteki Narodowej prowadzonym pod hasłem „Nowości wydawnicze dla bibliotek” udało się pozyskać kwotę 2.600 zł, za którą zakupiono 125 książek. Książki trafią zarówno do biblioteki w Niemczy (81 szt.) jak i do Filii w Wilkowie Wielkim (10), Gilowie (24) i w Przerzeczynie Zdroju (10). Wśród zakupionych książek są zarówno nowości wydawnicze, lektury, beletrystyka, literatura piękna, jak i literatura popularno-naukowa a także bajki.

Biblioteka od 2001 roku, dzięki prowadzonej z wielkim rozmachem działalności, nieprzerwanie spełnia wszystkie standardy i wymagania pozwalające na pozyskiwanie kolejnych funduszy na zakup nowości wydawniczych.

23 października 2010

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *