Aktualności, Bielawa, Ważne!

Oświadczenie Urzędu Miejskiego w Bielawie w sprawie modernizacji jeziora

W związku z dużymi pracami modernizacyjnymi jeziora bielawskiego urząd wystosował oświadczenie, w którym potwierdza prawidłowy przebieg prac oraz zgodność z procedurami obowiązującymi w urzędzie i prawem budowlanym.

Modernizacja na terenie jeziora została zrealizowana zgodnie z procedurami obowiązującymi w Urzędzie Miejskim oraz zgodnie z prawem budowlanym. Prawidłowość zrealizowanej inwestycji pod kątem budowlanym, a także pod względem wartości finansowej prac, potwierdził rzeczoznawca.

Należy podkreślić, że w miniony poniedziałek 18 grudnia Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej, której członkiem jest między innymi Pan Jarosław Florczak, przyjęła plan pracy na 2018 rok. Zapewne w celu ostatecznego rozwiania wszelkich wątpliwości, sygnalizowanych przez niektórych lokalnych polityków, w planie pracy Komisja ujęła kontrolę inwestycji na terenie jeziora. Kontrola ma odbyć się już w styczniu.

Tak więc oczekiwania ruchu obywatelskiego zostały przez Komisję spełnione jeszcze przed wtorkową konferencją zorganizowaną przez ruch.

Urząd Miejski w Bielawie

20 grudnia 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *