Aktualności, Dzierżoniów, Kultura, Ważne!, Zapowiedzi

Otsochodzi w Dzierżoniowie

Na zaproszenie dzierżoniowskiej młodzieży w Sali koncertowej DOK wystąpi Otsochodzi  – jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu. Koncert, realizowany w ramach młodzieżowego budżetu obywatelskiego, zaplanowano na 25 listopada. Bilety w przedsprzedaży kosztują jedyne 10 zł.

Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany „7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Wystąpił na uznanych festiwalach muzycznych (m.in Open’er Festival czy Hip Hop Kemp) oraz udzielał się gościnnie na płytach zaprzyjaźnionych artystów (Włodi, Rasmentalism, VNM, The Returners, Sonar czy Flirtini).

Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Otso wydał swój pierwszy długogrający album pt. „Slam”. Obecnie promuje kolejne wydawnictwo pt. „Nowy Kolor”, między innymi za pomocą tytułowego singla, który ma obecnie ponad 37 milionów odtworzeń na Youtube! Na nowej płycie znalazła się czołówka sceny – Pezet, O.S.T.R., Taco Hemingway, Włodi, Pelson czy Holak.

Bilety na koncert można już nabywać w kasie Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury w cenie 10 zł. Warto, bo w dniu koncertu cena biletu będzie wynosiła 25 zł.

25 października 2018

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *