Sport, Ważne!, Zapowiedzi

Piesza wędrówka z Krzyżowej do Świdnicy (28 maja)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich miłośników wędrówek do udziału w wycieczce pieszej z Krzyżowej do Świdnicy. Będzie to pierwsza wycieczka tegorocznego cyklu Wędrówek Pieszych po okolicach Dzierżoniowa.

pieszekrzyżowa2

Wycieczka odbędzie się 28 maja (niedziela). Do pokonania będzie trasa o długości około 9 km: Krzyżowa (Mauzoleum Moltke, Stary Cmentarz) – Makowice (Kościół Św. Katarzyny, Pałac) – Kraszowice – Świdnica.

Zbiórkę uczestników zaplanowano o godzinie 11.00 na Dworcu PKP w Dzierżoniowie, skąd udadzą się oni szynobusem do Krzyżowej. Osoby biorące udział w wyprawie będą miały zapewniony przejazd na trasie Dzierżoniów – Krzyżowa oraz Świdnica – Dzierżoniów, a także ciepły posiłek, który będzie na nich czekał po powrocie do Dzierżoniowa na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 25 maja 2017 roku poprzez imprezy@hotelosir.pl lub pod nr tel. 74 645 05 41 wew. 384. Organizatorem wycieczki jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a finansowana ona jest ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

źródło – OSiR Dzierżoniów

pieszekrzyżowa1

 

19 maja 2017

O autorze

Kamila


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *