Lekkoatletyka, Piłka Nożna, Sport, Ważne!

Piłkarsko-akrobatyczne zimowisko w Głuchołazach

Za nami największe zimowisko w historii Akademii Piłkarskiej i Akrobatyki Sportowej Dzierżoniów. Najbardziej sportowy, szalony i zimowy obóz, w którym w tym roku pod opieką 5-osobowej kadry trenerskiej  uczestniczyło 26 zawodników z sekcji piłki nożnej i akrobatyki sportowej.

W Głuchołazach zrealizowaliśmy maksimum wszystkich założeń i przerobiliśmy 26 jednostek treningowych, które przyniosły zamierzone i rewelacyjne rezultaty – mówią trenerzy Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów. – Zakładając, że jest to wyjazd sportowy, piłkarze i akrobatki w codziennym planie dnia mieli dwa treningi po 90 minut oraz mnóstwo animacji i atrakcji, które nie dopuszczały do najmniejszej nudy.

Osobną jednostkę treningową stanowili bramkarze, którzy także w dużym stopniu udoskonalili swoje umiejętności. Wraz z pozostałymi obozowiczami, zrobili ogromny krok do przodu. Chłopcy w trakcie zgrupowania rozegrali także trzy zwycięskie mecze oraz wzięli udział w bitwach bramkarskich, godnie reprezentując klub.

Podczas tygodniowego zimowiska nasi podopieczni nie tylko świetnie się zintegrowali, ale także  znakomicie bawili – mówi Krystian Sota, prezes klubu. – Poza zajęciami umilali sobie czas na basenie, rozgrywkach w ping ponga oraz  wielu grach. W ich pamięci na długo pozostanie jeszcze nadzwyczajne ognisko ze śpiewami i tańcami oraz mroczna i zachwycająca nocna wyprawa w góry w zimowej aurze. Będą to wspomnienia, których nic i nikt nam nie zabierze, a wielu może pozazdrościć.

Kadra APD kieruje też podziękowania do rodziców: – Bardzo dziękujemy Państwu za zaufanie  i powierzenie opieki nad swoimi pociechami oraz wszelkie pozytywne komentarze. To dla nas największe uznanie. Najlepszym dowodem jest coraz większa liczba uczestników na kolejnych koloniach. Najlepszych obozowiczów! Podziękowania należą się Urzędowi Miasta Dzierżoniów oraz wszystkim sponsorom i partnerom Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów, którzy pomogli i wsparli stowarzyszenie w realizacji zimowego obozu, a także naszemu najlepszemu portalowi informacyjnemu „Tygodnik Dzierżoniowski”, dzięki któremu możemy się dzielić z Wami naszymi wspomnieniami!

My również dziękujemy i czekamy na kolejne wspaniałe wieści!

6 lutego 2019

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *