Piłka Nożna, Sport, Ważne!

Puchar Starosty Ząbkowickiego dla Siódemki Bielawa

W sobotę 26 stycznia piłkarze UKS Siódemka Bielawa z rocznika 2010 rywalizowali w Ząbkowicach Śląskich, gdzie na zaproszenie Orlika Ząbkowice walczyli o Puchar Starosty Ząbkowickiego. Osiem zespołów podzielonych zostało na dwie grupy, które walczyły o wejście do półfinału.

Dzięki fantastycznej postawie naszych piłkarzy byliśmy świadkami gradu pięknych bramek, oraz wielu składnych akcji – podsumowuje wyjazd Michał Gendera, prezes i trener klubu. – Każdy z meczy pokazał jak bardzo rozwinęliśmy swoje umiejętności na przestrzeni kilkunastu miesięcy! Wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc ani jednej bramki (a to dzięki świetnej postawie naszych bramkarzy Michała Mazura i Wiktora Kuśnierza), stajemy się zwycięzcami całego turnieju!

Najwyższe podium i kolejny puchar trafia na konto Siódemki. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Oliwier Pędziwiatr, za co otrzymał statuetkę i dyplom.

Było nam niezmiernie miło odebrać gratulacje i pochwałę za dobrą grę od przeciwnych drużyn. Oczywiście brawa za świetna grę i wolę walki całej drużyny, nie zwalniamy tempa i idziemy do przodu, brawo drużyna, brawo UKS Siódemka! – dodaje Gendera.

6 lutego 2019

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *