Aktualności, Dzierżoniów, Fotogaleria, Ważne!

Rodzinna zabawa w Cooper Standard

W sobotę, 15 lipca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się piknik rodzinny dla pracowników Cooper Standard. Firma jest jednym z największych pracodawców w powiecie, wchodzących w skład Dzierżoniowskiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

IMG_4881

Tegoroczne obchody były szczególnie ważne, ponieważ firma Cooper Standard obchodziła swoje dwudziestolecie. Z tej okazji dla pracowników i ich rodzin przygotowano masę atrakcji. Najmłodsi mogli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i zamku z przeszkodami, trampolin czy kul wodnych. Czas umilała im również para artystów, z którymi dzieci tańczyły, rozwiązywały quizy i zagadki, otrzymując w zamian różne nagrody.

Dzisiejszy dzień i wszystkie atrakcje, które zostały przygotowane, są dla was, drodzy pracownicy. Dla was, bo to wy jesteście tutaj najważniejsi – podkreślała Agnieszka Mucha, Kierownik Działu Personalnego Cooper Standard. Do słów dołączył się również Dariusz Kucharski, Burmistrz Dzierżoniowa. – Wasza firma jest jednym z największych pracodawców w naszym mieście. Z pewnością przyczynia się to do rozwoju gospodarki, z czego bardzo się cieszymy.

Kiedy aura się rozpogodziła i wszyscy mogli wyjść spod namiotów, gdzie rozstawione były grille i stoły z ławkami, przyszedł czas na naukę tańca z uczestnikami Mam Talent – Fever Dance. Członkowie grupy uczyli chętnych od podstaw breakdance, czyli ulicznego tańca. Na boisku trwały mistrzostwa piłki nożnej drużyn dziecięcych oraz dorosłych, a także zawody sztafetowe, podczas których nie brakowało śmiechu. Tuż obok odbywały się zawody strażackie zorganizowane dzięki Ochotniczej Straży Pożarnej z Ostroszowic, stale wspieranej przez Cooper. W podziękowaniu za dotychczasowo okazaną pomoc Agnieszka Mucha, w imieniu Dyrektor Zakładu Beaty Roczon odebrała z rąk najmłodszych strażaków przygotowaną statuetkę.

Następnie rozstrzygnięty został coroczny konkurs świadectw. Przedstawicielka Cooper Standard wręczyła nagrody dzieciom za wyniki uzyskane w ubiegłym roku szkolnym. Najwyższą średnią, bo aż 5,89, uzyskała Aleksandra Krakowiak, otrzymując w nagrodę kosz słodkości oraz bon do Empiku. Wszystkie dzieci i młodzież, którzy w tym roku uzyskali średnią minimum 4,0 dostali słodkie podarunki, a dodatkowo każdy, kto miał czerwony pasek na świadectwie również dostał bon podarunkowy.

Impreza zakończyła się dyskoteką na świeżym powietrzu w stylu fluo party, która trwała do godziny 22:00. Na specjalnie przygotowanym stoisku każdy mógł na swój sposób ozdobić białą koszulkę, która dzięki fluorescencyjnym farbom świeciła podczas tańca. Przygotowany piknik był możliwością spędzenia czasu wspólnie z rodzinami i znajomymi, ale przede wszystkim formą podziękowania dla pracowników za kolejny rok wspólnej pracy.

8 sierpnia 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *