Piłka Nożna, Sport, Ważne!

Świetna runda Bielawianki Bielawa

Na zakończoną rundę jesienną rozgrywek Bielawianka może patrzeć z wielką radością i poczuciem dobrze wykonanego zadania. Niemal wszystkie drużyny zakończyły zmagania na ligowym podium, co również daje nadzieję na podobne wyniki na koniec sezonu.

 

Pierwsza drużyna na półmetku sezonu plasuje się na trzecim miejscu w tabeli. Podopieczni Roberto Szymańskiego zgromadzili 28 punktów. Bielawianka grała równo i regularnie punktowała, co dało bardzo dobry efekt. Najlepszym strzelcem zespołu na tę chwilę jest Robson Henrique Moreira z sześcioma trafieniami na koncie.

Do rozgrywek zgłoszone zostały również rezerwy klubu z Bielawy – Bielawianka II Bielawa. Zawodnicy Krzysztofa Zająca na poziomie B-klasy nie mają sobie równych. Bilans spotkań wygląda imponująco – 10 zwycięstw i tylko dwa remisy. Rezerwy bielawskiego klubu są liderem swojej ligi.

Również młodzież w tym sezonie radzi sobie doskonale. Juniorzy Młodsi pod wodzą Jacka Bieleckiego są liderem swojej ligi, a podopieczni Piotra Pietrewicza – juniorzy starsi zakończyli rundę jesienną na trzecim miejscu w tabeli.

Jakub Najwer

foto: Maciej Salamon dla Bielawianka Bielawa

4 grudnia 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *