Sport, Ważne!, Zapowiedzi

Szykuj się na TRAKT! (30 kwietnia)

Weź udział w Terenowym Rajdzie Amatorów Kolarstwa i Turystyki! W tym roku piesi i rowerzyści wyruszą na trasy już 30 kwietnia. Start jak zwykle z rynku, ale meta – uwaga – na targowisku. Tradycyjnie każdy uczestnik otrzyma na mecie poczęstunek i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną jest rower turystyczny. A wpisowe to jedyne 5 zł.

trakt_plakat1

Na tegorocznych uczestników Terenowego Rajdu Amatorów Kolarstwa i Turystyki czekają trzy trasy piesze i osiem rowerowych. Piechurzy mogą wybrać łatwą trasę po mieście – „Trakt Smoka”, nieco trudniejszą na 12 km nordic walking lub trasę o długości 25 km – trudną, dla wytrwałych (z dojazdem autokarem).

Na rowerzystów czekają trasy o różnych stopniach trudności i długości 10, 20, 30, 40, 50, 57, 60 i 100 km. Dwie pierwsze są łatwe, polecane dzieciom, ostatnia zaś bardzo trudna, wymagająca dobrego przygotowania kondycyjnego. Na trasie 57-kilometrowej należy mieć kaski i rowery górskie. Starty poszczególnych grup i czas trwania przejścia/przejazdu na plakacie poniżej. Dokładny przebieg tras i mapki będzie można wkrótce pobrać z naszej strony internetowej.

źródło – UM Dzierżoniów

7 kwietnia 2017

O autorze

Kamila


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *