Dzierżoniów, Kultura

Teatralna Niedziela z Tymoteuszem Rumcimci

„Leśne przygody Tymoteusza” to druga część perypetii ulubieńca dziecięcej widowni, wymyślonego przed laty przez Jana Wilkowskiego, sympatycznego misia – Tymoteusza. W niedzielę 12 listopada będą mogli je obejrzeć na scenie Kinoteatru „Zbyszek” młodzi widzowie z Dzierżoniowa.

Tym razem w ramach teatralnej niedzieli wybierzemy się z Tymkiem na grzybobranie do lasu, gdzie na bohatera czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie może zabraknąć znanego już dzieciom chytrego lisa, tym razem w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawi się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź.

Teatralny serial autorstwa jednego z najznakomitszych polskich lalkarzy na stałe wszedł do repertuaru teatrów lalkowych ciesząc się od lat niesłabnącą popularnością. Aktorzy Zdrojowego Teatru Animacji będą czekali na publiczność o godz. 16.00. Bilety na spektakl kosztują 12 zł na parterze, 11 zł na balkonie. Można je nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub przez stronę www.dok.pl w zakładce KUP BILET.

źródło: UM Dzierżoniów

5 listopada 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *