Piłka Nożna, Sport

UKS Siódemka zagrała na turnieju o Puchar Tymbarka

W środę 18 kwietnia drużyna UKS Siódemka z rocznika 2010 wzięła udział w wojewódzkich rozgrywkach prestiżowego turnieju o  Puchar Tymbarka. Organizatorami wydarzenia był Polski Związek Piłki Nożnej  i Tymbark, którzy zapewnili zawodnikom możliwość przeżycia kolejnej piłkarskiej przygody.

W finałach wojewódzkich uczestniczyły 22 drużyny z całego Dolnego Śląska, a jako najlepsza drużyna z powiatu dzierżoniowskiego „Siódemkowicze” zmierzyli się z Górnikiem Wałbrzych oraz Olimpic Wrocław. Pierwszy mecz udało się wygrać, w drugim należało uznać wyższość drużyny z Wrocławia.

Z drugim miejscem w grupie, ale i z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy kończymy turniej.Triumfatorem turnieju jest grupowy przeciwnik UKS Siódemki – Olimpic Wrocław, któremu należą się słowa uznania za bardzo dobry futbol.

Cała impreza została zorganizowana na wysokim poziomie, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy być jej małą częścią – mówią trenerzy. – Warto nadmienić, że w dziewczęcej drużynie Lechii Dzierżoniów gościnnie zagrała nasza zawodniczka Ewa Stopa, która wywalczyła z dzierżoniowską drużyną pierwsze miejsce w kategorii U8 dziewcząt. Dziękujemy całej drużynie, która wystąpiła w składzie: Antek Myśliwiec, Patryk Jajkiewicz, Michał Mazur, Oliwier Pędziwiatr, Gracjan Sutuła, Bartek Denysiak, Krzyś Nowicki, Bartek Wróblewski, Oskar Maciak, Kuba Rakowski. Wielkie brawa! – dodają.

Michał Gendera, UKS „Siódemka” Bielawa

18 kwietnia 2018

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *