Dzierżoniów, Ważne!

Uwaga! Zmiany na ul. Akacjowej

Już od następnej środy, 7 czerwca wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu na ul. Akacjowej. Czasowe zmiany związane z realizowaną przez miasto inwestycją dotyczą także mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej.

akacjowa

Dobiega końca pierwszy etap prac realizowanych na odcinku od skrzyżowania ul. Akacjowej z ul. Świdnicką, do ul. Jesionowej. Od przyszłego tygodnia roboty budowlane będą prowadzone na odcinku od skrzyżowania ulicy Akacjowej z ul. Jesionową, do skrzyżowania Akacjowej z ul. Świerkową. Dotyczy to także parkingu na wysokości budynków15-19 przy ul. Akacjowej. Mieszkańcom tej części ul. Akacjowej będą mogli dojechać do swoich budynków. Możliwy będzie także dojazd do ul. Rubinowej, Bursztynowej i Srebrnej. Na czas wykonywania prac przystanek komunikacji miejskiej przy ul. Akacjowej ulokowany zostanie ok.100 metrów dalej (w kierunku ulicy Złotej).

Szczegółowych informacji udziela kierowniki budowy – Marcin Śliwiński, tel. 74 81 03 598. Ze strony Urzędu Miasta w Dzierżoniowie informacji udzielają pracownicy Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych – Piotr Czekański – tel. 74 645 08 85, pczekanski@um.dzierzoniow.pl oraz Lucyna Rusek – tel. 74 645 03 95, lrusek@um.dzierzoniow.pl.

źródło – UM Dzierżoniów

31 maja 2017

O autorze

Kamila


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *