Dzierżoniów

Wielka zbiórka odpadów wielkogabarytowych

W ostatnią środę i czwartek września w Dzierżoniowie przeprowadzona zostanie akcja odbierania od mieszkańców odpadów wielkogabarytowych. To najlepsza okazja do pozbycia się niepotrzebnego wyposażenia domu i mieszkania.

zbiorka_odpadow_wielkogabarytowych_plakat

Oprócz odpadów wielkogabarytowych zbierany będzie też niepotrzebny sprzęt elektryczny i elektroniczny.

To najwygodniejszy sposób pozbycia się dużych i nieporęcznych rzeczy. Wystarczy wystawić je przed dom, a w przypadku osób mieszkających w budynkach wielorodzinnych postawić przy pojemnikach na odpady. Poza terminami zbiórki odpady wielkogabarytowe z gospodarstw domowych należy dostarczać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów na ul. Bielawskiej 15 b – mówi Paweł Puszka, dyrektor biura Związku Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego (ZGPD-7)

Zbiórka odbędzie się 27 i 28 września.

27 września obejmie obszar na zachód od ulic: Kilińskiego, Kościuszki, Świdnickiej, Daszyńskiego, Piastowskiej i Wrocławskiej. 28 września pozostałą część Dzierżoniowa (patrz mapka).

Odpady należy wystawić w dniu zbiórki do godz. 8.00.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Związku Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego, Dzierżoniów, ul. Świdnicka 38 (II piętro, pokój 203, 204), tel. 74 831 50 02, fax. 74 831 50 30, biuro@zgpd7.pl, w godzinach od 7:30 do 15:30.

źródło: UM Dzierżoniów

6 września 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *