Aktualności, Polecamy

Włącz się w akcję „Micha zwierz usycha”, pomóż czworonogom!

Latem, kiedy doskwierają wysokie temperatury, szczególną uwagę należy zwrócić na czworonogi. Najbardziej cierpią wtedy zwierzęta wolno bytujące i bezdomne, którym brakuje wody do picia. Apelujemy do Państwa o wsparcie i przyłączenie się do ogólnopolskiej akcji „Micha zwierz usycha”, której celem jest pomoc zwierzętom poprzez wystawienie miski z wodą.

zdjęcie ilustracyjne

PATROL DLA ZWIERZĄT to grupa nie tylko miłośników, ale i obrońców praw zwierząt, działająca z pomocą organów ścigania. Podpowiadają jak działać ze zwierzętami i do kogo zwrócić się o pomoc. Współpracują ze stowarzyszeniami i schroniskami, by zminimalizować krzywdę wyrządzaną zwierzakom.

W tym roku odbywa się druga edycja ich akcji „Micha zwierz usycha”, do której przyłączyły się już Kędzierzyn Koźle, Opole i Lublin. Jej zadaniem jest ułatwienie przetrwania w trakcie wakacyjnych upałów dzięki wystawianiu misek z zimną i świeżą wodą.

Miski powinny być stawiane w cieniu, aby woda za szybko się nie nagrzewała. Powinna też być często wymieniana, by zwierzęta nie piły wody brudnej – podpowiada Leszek Pawlak, komendant główny PATROLU DLA ZWIERZĄT. – Chcemy, aby jak najwięcej osób przyłączyło się do naszej akcji i wykazało się zrozumieniem dla tych, którzy są od nas uzależnieni. Wszystkim osobom, które zechcą nam pomóc, serdecznie dziękujemy.

Pomysłodawcą akcji i głównym organizatorem jest grupa PATROL DLA ZWIERZĄT.

Dołącz do akcji już dziś i podziel się swoimi działaniami wysyłając zdjęcie na: tygodnik@dzierzoniowski.pl oraz patroldlazwierzat@gmail.com.

19748817_1254349361342704_7604378190206914556_n

7 lipca 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *