Piłka Ręczna

Żagiew w innej masce także skuteczna

Osłabiona Żagiew brakiem na boisku Andrzeja Brygiera i Grzegorza Dziewica nie zawiodła w wyjazdowym meczu z rezerwami wrocławskiego Śląska i zainkasowała kolejne dwa punkty za zwycięstwo.

żagiew-śląsk

W Dzierżoniowie Żagiew także pokonała Śląsk w specyficznym dla siebie stylu

Trener dzierżoniowskich szczypiornistów Maciej Łazor dał szansę gry w bramce pozyskanemu z Siedlec Krzysztofowi Maciakowi i rozgrywającemu Damianowi Durasiewiczowi, który poprzednio grał w barwach Krokusa z Bystrzycy Kłodzkiej. Na boisku pojawił się także dawno nie widziany w akcji Kacper Matyja, który świetnie sobie radził w grze obronnej pod nieobecność Dawida Dawydzika, któremu przydarzyła się czerwona kartka. Kolejny mecz ligowy Żagiew rozegra 2 kwietnia w Obornikach Śląskich, a tydzień później u siebie z poznańskim Grunwaldem, liderem rozgrywek, co nie oznacza, że będzie w tym okresie tylko świętować , bo już w najbliższą środę 23 marca w hali OSIR rozegra mecz towarzyski POLSKA-ŻAGIEW. Początek godz.17.30.

18. kolejka: ŚLĄSK II Wrocław – ŻAGIEW Dzierżoniów 28:30 (12:16)

Żagiew: Maksymilian Madaliński, Damian Mateusiak, Krzysztof MaciakRafał Grzelczak (1), Mateusz Błażkiewicz (3), Bartosz Galik (4), Piotr Piróg (3), Dawid Platt (2), Mateusz Matlęga (2), Jakub Adamek (6), Dawid Dawydzik (4), Maciej Seroczyński, Damian Kalinowski (2), Łukasz Chorążyczewski (3), Damian Durasiewicz, Kacper Matyja
Trener: Maciej Łazor

/casimiro/

22 marca 2016

O autorze

Kamila


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *