Fotogaleria, Sport, Ważne!

„Zdrowo i aktywnie” [FOTO]

UKS Siódemka Bielawa zakończyła intensywny, pełen wrażeń obóz kondycyjno-zdrowotny. Podczas tygodniowego pobytu dzieci miały okazję aktywnie spędzać wakacyjny czas.

Każdy dzień wyróżniał się innymi atrakcjami przygotowanymi przez trenerów, nie było czasu na nudę! Codziennie czas wypełniały dzieciom treningi poprawiające kondycję i motorykę, dzięki czemu każdy z uczestników poprawił swoją wydolność i koordynację ruchową. Dzieci rozegrały mecze piłki nożnej z Polonią Świdnica, ale także miały możliwość rozegrania pierwszego turniej piłki plażowej. Swoje siły uczestnicy regenerowali nie tylko na basenie, ale również podczas zabaw w parku rozrywki.

Dzieci mogły również wziąć udział w żywej lekcji historii zwiedzając Muzeum Militariów w Witoszowie Dolnym, gdzie znajduje się zbiór ciekawych eksponatów o tematyce historycznej – mówi Michał Gendera. – Mnóstwo konkursów wypełniało czas naszym małym uczestnikom, od konkursu plastycznego, po konkursy sprawnościowe w których każdy mógł zdobyć pamiątkowy medal.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkową statuetkę, która zawsze będzie przypominać mile spędzony czas. – Miejmy nadzieję do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! – dodaje Gendera.

źr.: UKS Siódemka Bielawa

23 lipca 2019

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *