Pieszyce, Sport

Zwycięzca bierze wszystko!

Przed nami II BSK TECH Rajd Wikinga, który odbędzie się w najbliższy weekend 11 i 12 listopada 2017 r. Zawody rozpoczną się widowiskowym prologiem w centrum Dzierżoniowa, który przejeżdżany będzie także po zmroku. To będzie niezwykłe widowisko!

Walka o tytuł mistrzowski będzie zacięta. Aż trzy załogi dzieli zaledwie jeden punkt.

Walka o tytuł mistrzowski będzie zacięta. Aż trzy załogi dzieli zaledwie jeden punkt.

Widowiskiem będzie także walka w klasie IV (samochody  o pojemności od 1401 do 1600 ccm), gdzie szansę na mistrzowski tytuł mają aż trzy załogi, które w klasyfikacji całego sezonu dzieli zaledwie 1 punkt! Zawodnicy BS Rally Team – Mariusz Brylski i Sławomir Szpot (Honda Civic) są liderami tabeli, ale tuż za ich plecami czają się Mateusz Sznajderski (Peugeot 206) i Przemysław Rudzki (Citroen Saxo). Czy japońska myśl technologiczne odeprze francuski atak? – Zwycięzca bierze wszystko, a to jest to, co najbardziej lubimy – cieszy się Mariusz Brylski, kierowca. – Na pewno nie będzie łatwo odeprzeć ataku Mateusza i Przemka, tym bardziej, że nasze auto techniczne odstaje nieco od naszych bezpośrednich konkurentów do tytułu, ale nie zamierzamy złożyć broni. Obiecujemy walczyć o zwycięstwo i ostatnie w tym sezonie punkty. Rajd zapowiada się bardzo ciekawie, a gratką dla kibiców i zawodników będzie z pewnością przejazd Jodłownika i słynne mostki, gdzie można spodziewać się wielu kibiców.

Rajd Wikinga rozpocznie się w sobotę 11 listopada o godzinie 15:00. Zwycięzców poznamy w niedzielę w godzinach wieczornych.

BS Rally Team, foto: K.Pruchnicki

7 listopada 2017

O autorze

natalia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *